Який ЦРМ використати?

Ответить
Аватара пользователя
Klqrov
Сообщения: 7
Стаж: 2 года 10 месяцев
Возраст: 23

Який ЦРМ використати?

Сообщение Klqrov »

Нещодавно почув про систему ЦРМ, думаю, що така система мені дуже потрібна, у мене просто є свій малий бізнес, я хочу його повністю розвивати та автоматизувати, кажуть, що можна використовувати ЦРМ на допомогу.


Аватара пользователя
Wayne
Сообщения: 4
Стаж: 2 года 10 месяцев
Возраст: 23

Re: Який ЦРМ використати?

Сообщение Wayne »

Не знаю, я про таке навіть не чув, це мабуть щось супер нове, але я до ладу не розумію навіть нічого в комп'ютерах, так, тільки ютуб дивлюся, тому це і зрозуміло, чому я в такому не розуміюся, просто беріть, шукайте інформацію і розвивайся.
Аватара пользователя
Klqrov
Сообщения: 7
Стаж: 2 года 10 месяцев
Возраст: 23

Re: Який ЦРМ використати?

Сообщение Klqrov »

Дякуємо за підтримку, видно, що ви людина яка не розуміється, але хочете хоч чимось допомогти і можу сказати, що навіть така підтримка викликає дуже теплі почуття, які дають мотивацію!
Аватара пользователя
Klyarov
Сообщения: 3
Стаж: 2 года 10 месяцев

Re: Який ЦРМ використати?

Сообщение Klyarov »

Klqrov писал(а): 25 дек 2021, 22:15 Нещодавно почув про систему ЦРМ, думаю, що така система мені дуже потрібна, у мене просто є свій малий бізнес, я хочу його повністю розвивати та автоматизувати, кажуть, що можна використовувати ЦРМ на допомогу.
Я ось особисто що тільки не робив зі своїм бізнесом, щоб його розвивати та автоматизувати, ви просто не уявляєте який шлях у мене був!

А виявляється все просто! Є дуже гарна CRM-система для малого бізнесу https://www.bitrix24.ua/articles/crm_small_business.php вона легка, її дуже просто зрозуміти і налаштувати, потім коли вже заходите, все налаштовуєте, розумієте, на що вона здатна, але перед використанням, почитайте потрібну інформаїцю на сайті, там написано дуже багато всього.


Ответить

Вернуться в «Реклама»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 9 гостей