Квартири на Печерську

Ответить
Аватара пользователя
Kaplinski
Сообщения: 2
Стаж: 1 год 5 месяцев

Квартири на Печерську

Сообщение Kaplinski »

Мабуть вся знають що Печерськ то район Києва де багато хто мріє придбати квартиру. От мені цікаво, скільки ж грошей треба мати щоб купити простору, з нормальним ремонтом квартиру в Печерському районі?


Аватара пользователя
MalyCHOk
Сообщения: 6
Стаж: 1 год 5 месяцев

Re: Квартири на Печерську

Сообщение MalyCHOk »

О, Печерськ! Так, це справжнє місце мрій для багатьох. Та скільки ж коштує прекрасна квартира тут? Ну, вибачте, але тут немає однозначної відповіді. Все залежить від багатьох факторів, таких як площа, ремонт, планування, в якому домі квартира.
Я знаю, що ціни на житло в Печерську можуть варіюватися від декількох мільйонів до космічних цифр. Але хоча б для прикладу, зайдіть на сайт АН Маяк https://mayak.kiev.ua/objects/deal-type ... trict/4948 там вони мають цікаві пропозиції, може знайдете щось, що вас зацікавить.
Але слухайте, купівля квартири - це не тільки про гроші. Це про створення свого затишку, про те, щоб ваш дім віддзеркалював ваш стиль та особистість. Інколи важливіше мати тепле і затишне гніздечко, ніж шукати лише цифри. Але якщо цифри для вас важливі, то загляньте на той сайт - там точно знайдете щось цікаве!
Ответить

Вернуться в «Зарубежная недвижимость»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 2 гостя