Чи потрібні ортопедичні дитячі черевики?

Ответить
Аватара пользователя
Миха13
Сообщения: 2
Стаж: 1 месяц

Чи потрібні ортопедичні дитячі черевики?

Сообщение Миха13 »

Привіт, друзі! У мене питання, яке мене дуже турбує. Мій син почав ходити, і я чула багато різних думок про те, чи потрібні ортопедичні дитячі черевики. Одні кажуть, що вони необхідні для правильного формування стопи, інші – що нормальне взуття цілком підходить, якщо немає явних проблем. Не хочу витрачати гроші даремно, але й не хочу ризикувати здоров'ям дитини. Чи є тут хтось із досвідом у цьому питанні? Дуже хотілося б почути ваші поради і рекомендації.


Аватара пользователя
Лена13
Сообщения: 4
Стаж: 3 месяца

Re: Чи потрібні ортопедичні дитячі черевики?

Сообщение Лена13 »

Коли нашій доньці виповнився рік і вона почала активно ходити, спочатку ми купували звичайні дитячі черевички, але помітили, що вона часто ставить ногу неправильно і швидко втомлюється. Ми звернулися до ортопеда, і він порадив ортопедичні черевики. Вибрали взуття з твердою задньою частиною і супінатором, що підтримує стопу. З часом ми побачили значні покращення: донька стала більш стійкою, її хода вирівнялася. Тож на нашому досвіді можу сказати, що ортопедичні черевики дійсно допомогли.
Аватара пользователя
Кошка
Сообщения: 2
Стаж: 1 месяц

Re: Чи потрібні ортопедичні дитячі черевики?

Сообщение Кошка »

Привіт! Доповнючи попередні відповіді, хочу зазначити, що вибір ортопедичних черевиків повинен бути обґрунтованим і обов’язково узгодженим з лікарем-ортопедом. Спеціаліст може призначити спеціальні аналізи або огляд, щоб визначити, чи є у вашої дитини проблеми зі стопами.
Аватара пользователя
Клевер
Сообщения: 4
Стаж: 3 месяца

Re: Чи потрібні ортопедичні дитячі черевики?

Сообщение Клевер »

Ортопедичні черевики для дітей https://ortosalon.ua/ua/ortopedicheskay ... i/botinki/ рекомендують при різних проблемах стопи, таких як плоскостопість, вальгусна або варусна деформація. Вони мають спеціальну конструкцію, яка підтримує правильну форму стопи, розподіляє навантаження і запобігає розвитку деформацій. Якщо у дитини немає явних проблем, то ортопедичне взуття може не бути обов’язковим. Але в кожному випадку краще проконсультуватися з лікарем, щоб уникнути можливих ускладнень у майбутньому.
Скриншот 23-05-2024 112520.jpg
Скриншот 23-05-2024 112520.jpg (7.48 КБ) 125 просмотров


Ответить

Вернуться в «Курилка»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей